Background

İntermodal Taşımacılık

İntermodal Taşımacılık

Uluslararası veya ulusal gönderilerde, yük üzerinde bir değişiklik yapılmadan, en az iki farklı taşıma yöntemi kullanılarak yapılan taşımaları kapsamaktadır. İntermodal taşımacılıkta yük, doğrudan bir taşıma aracından diğerine aktarılır. Bu yöntem sayesinde farklı bölgelere en uygun taşıma türleri belirlenerek, zamandan ve maliyetten kazanç sağlanır.

İntermodal taşımacılığı tek bir merkezden yürütmek için geniş bir lojistik ağa sahip olmak gerekir. Havayolu, demir yolu, deniz yolu ve kara yolu taşımacılığında güçlü ve kesintisiz bağlantılara sahip firmalar ile çalışmak, intermodal taşımacılık için önemli bir gerekliliktir.

Neta Group, tüm taşıma metotlarında sahip olduğu güçlü servisleri sayesinde, müşterilerine birçok farklı rota sunabilmektedir. Alternatif bölgelerden ve rotalardan sunulan tercihler sayesinde yüklerin bekleme süreleri ve depolama alan kullanımları azaltılmakta, teslim noktasına ulaşması en hızlı ve güvenli şekilde organize edilmektedir.

İntermodal taşımacılığımız hakkında bilgi almak ve yükünüz hakkında rotaları öğrenmek için müşteri yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.