Background

Depolama

Depolama

Kargo taşımacılığına katma değer katan en önemli hizmetlerden biri depolama hizmetleridir. Teslim alınan hava kargoların belirli bir süre muhafaza edilip belirlenen noktalara gönderilmek için hazırlanması süreci, depolama hizmetlerime girmektedir.

Neta Group olarak, bir kargoyu taşırken sadece bir yerden bir yere bırakma olarak değerlendirmiyor, süreci başından sonuna bütüncül olarak ele alıyoruz. Bu çerçevede müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarını en gelişmiş tesislerde sağlıyoruz.

Kargo taşımacılığında depolama birden çok faaliyet kapsamının genel adıdır. Bu faaliyet alanları genel olarak şu şekildedir; teslim alma, yerleştirme, sayım, toplama, kontrol ve gönderme.

Kargo depo hizmetleri, işletmeler için önemli katma değerler sunmaktadır:

• Sevk zamanlarının kısaltılması
• Acil ihtiyaçlara cevap verebilme
• Güvenli paketleme ve etiketleme
• Üst düzey güvenlik ve düşük hata riski
• Ürüne özel hizmet
• Kolay stok yönetimi

Yukarıda yer alan maddeler bu katma değerler arasında en önemlileri olarak gösterilebilir.

 

Neta Group Depolama Süreçlerini Nasıl Yönetiyor?

Neta Group kargo taşımacılığında depolama süreçlerini, taşıma bütününün temel bir parçası olarak görmektedir. Tüm taşıma sürecindeki perspektifimizi depolama hizmetlerine de uyguluyor; her bir parçayı mükemmel seviyede inşa ederek, mükemmel bir bütün elde etmek için çalışıyoruz.

Dev bir orkestrayı yönettiğimizin farkındayız! Her bir enstrümanı etkin kullanarak mükemmel musikiyi sizin için besteliyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını temel alarak, ürüne ve kargoya özel depolama seçenekleri sunuyoruz. Sürekli ve birebir iletişim kuran müşteri yetkilimiz sayesinde müşterilerimiz, güven içinde kargo depolama hizmetimizden faydalanıyor.

Üstün güvenlik özellikli depolarımızda sadece eğitimli, alanında uzman ve profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiş personellerimizle çalışmalar yürütüyoruz. Depolarımız çoğunlukla genel kargoların depolanması, tehlikeli madde içeren kargoların depolanması ve bozulabilir kargoların depolanması üzerine hizmet görmektedir. Kargo paket içeriğinize göre, o alanda uzman olan ekibimiz hizmetinizi görmektedir.