Background

Sık Sorulan Sorular

Pruva; geminin başı, istikameti manasında kullanılır. Neta olsun demek ise hedefiniz, yolunuz açık ve ferah olsun manasına gelmektedir.
Neta Group olarak operasyon yürüttüğümüz bütün sektörlerde en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz. Tüm müşterilerimize verdiğimiz en önemli hizmet garantisi; en iyi hizmeti engelleyen bir sorun ortaya çıktığında, bu sorunu yine müşteri lehtarı olarak çözümleyeceğimizdir. Neta Group şeffaf çalışma ve üstün hizmet prensiplerinden asla şaşmaz.
İş hayatının içerisinde aktif olarak bulunan herkesin bildiği gibi tüm sektörlerde bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Neta Group olarak bizim ortaya koyduğumuz esas çözüm yolu, tüm problemleri müşterimizin faydasına olacak yöntemlerle çözümlemektir. Yürütülen operasyonun hizmet alanı sorumlusu, herhangi bir duruma karşı sürekli olarak ekibi direkte ederek önleyici ve müdahale edici kararlar almaktadır. Her zaman ilk hedefimiz sorunu çözmek değil sorunun oluşmasına engel olmaktır.
Seyahat, alışveriş, ürün iadesi gibi pek çok konuda karşımıza çıkan sorunların başında, müşteri hizmetleri yetkilileri ile yaşanılan sorunlar gelebilmektedir. Neta Group bu konuda benimsediği ilkelere bağlı olarak %101 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. İş hayatı prensipleri gereği şahıslar kurumları tamamen temsil etmez yalnızda büyük bir yapının parçası olabilir. Bu perspektifle, telefon görüşmelerinde bir müşteri yetkilimizle sorun yaşamanız durumunda iletişim bölümünden bizlere mail ile bildirebilirsiniz. Gelen mailler birçok takım arkadaşımız tarafından kontrol edildiği için ortaya çıkan problem hızlı bir biçimde çözülecektir.
Neta Group web sitesi üzerinden üye olan müşterilerine özel olarak duyuruları ve gelişmeleri bildirmektedir. Bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarımız üzerinden de şirketimizi takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Neta Group'u Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn hesapları üzerinden takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımıza web sitemizin anasayfasının en altından yer alan bölümden erişebilirsiniz.