Background

Neta Group

Neta Group

Neta Group, taşımacılık ve lojistik çözümlerinde global bir tedarikçidir. Avrupa, Afrika ve Asya kıtalarının coğrafi olarak merkezinde bulunan İstanbul’daki merkez ofisimiz ile, bölgemizdeki büyük dağıtım ağı ve hub operasyonlarını yönetiyoruz ve böylelikle beş kıtaya uzanan geniş bir küresel ağ yaratıyoruz. Acentalarımız ve uluslararası networkler vasıtasıyla dünya çapında hizmet veren küresel bir oyuncu haline geliyoruz.

Geniş kapsamlı lojistik ve nakliye çözümleri, tedarikden teslimata değin işimizin özünü oluşturmaktadır.

Hızla dijitalleşen dünyada, taşımacılık ve lojistik sektörü de giderek daha fazla otomasyon ve it altyapıları sayesinde, web tabanlı yazılımlar ile yönetilir hale gelmektedir.

Küçükten büyüğe tüm müşterilerimiz için daha esnek ve verimli çözümler üretebilmek için bizde donanım ve yazılım altyapımız kuvvetlendiriyoruz. Özellikle endüstriyel müşterilerimizin lojistik ihtiyaçları için nesnelerin interneti dünyasına adım atıyoruz.

Bir denizci geleneğidir; sefere çıkan denizcilere “Pruvan Neta Olsun” demek…

Yolun açık olsun manasında, herhangi bir engelle karşılaşmadan selametle seferin tamamlanması temennisidir “pruvan neta olsun” demek denizci lugatinde.

Akdeniz kıyılarında, antik çağlardan bugüne sürdürülen deniz ticaretinin geleneklerine sadık Neta Group, günümüz teknolojisi ile harmanladığı bu değerler ile nakliyat ve lojistik servisleri vermek üzere kurulmuş bir şirketler grubudur.

Deniz ticaretinin evrensel teamülleri, deniz ve ticaretinin çağlar içerisinde zamanın süzgecinden geçirerek oluşturduğu gelenekler, grubumuza yol gösteren deniz fenerimizdir.

Sizlerle beraber çıktığımız bu yolda, selametle yol almanız dileğiyle,

Pruvamız hep Neta olsun…

Şirketimizin hedefi; geleneksel ve modern ticaret yollarında etkin ve aktif bir lojistik servis sağlayıcı olmaktır.

Dürüstlük, şeffaflık, sorumluluk ve %101 müşteri memnuniyetini ilke edinen Neta Group dijital çağın gereklerine uygun donatılmış, bilgi, yetkinlik ve inovasyon üzerine inşa edilen proaktif bir Lojistik şirketi olarak hedefine yol almaktadır.

 

ERDİNÇ KELEŞ

YNT. KRL. BŞK.

 

GÜVENLİK

Grup şirketlerimiz, faaliyet gösterilen sektörlerde sorumluluk sahasında bulunduğu Taraf Devlet tarafından uygulamaya koyulan güvenlik seviyelerine göre hareket etmeyi amaçlar. Tesislerimizdeki ve araçlarımızdaki güvenlik önlemleri ve işlemleri; araçlar, personelimiz, iş ortaklarımız, tedarikçiler ve ziyaretçiler, mallar ve hizmetler için, en az müdahale gerektirecek veya onlarda en az gecikmeye neden olacak şekilde uygulanacaktır.

İş ortaklarımız, müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımız profesyonel yeterliliğimiz ve dürüstlüğümüz sayesinde bize güvenmektedirler. Bu itibarımızı en üst düzeyde tutmaya çalışırız.

Hizmetlerimizi Şirket politikaları, profesyonel standartlar, verdiğimiz taahhütler ve etik kurallar çerçevesinde sunar, yükümlülüklerimizi yerine getirmek için gerekli özveriyi gösteririz.

ÇEVRE

Kuruluşumuzdan bu yana çevre güvenliğini, çevreyi korumayı ve tabii kaynakların korunması ve sürekliliğinin sağlanmasına yönelik çevresel çalışmalarımızı devamlı iyileştirmeyi hedefledik. Çevre ve global kalkınma etmenleri arasındaki istikrarın sağlanması için, sürdürülebilirlik ilkesi ve çalışmaları altında oluşturduğumuz Çevre Politikası taahhüt beyanımızdır.

İŞ GÜVENLİĞİ

Yaptığımız her işin ayrılmaz bir ön koşulu olarak tüm aktivitelerimizde birincil önceliğe sahiptir.

Temel İlkelerimiz; Önleyici ve düzeltici yaklaşımlarda bulunmak. Performansımızın iyileştirilmesi için organizasyonun her kademesinin ve paydaşlarımızın katılımını sağlamak. İş güvenliği kültürü oluşturmak ve bu kültürü yaşam tarzı haline getirmek. Güvenli bir çalışma ortamı için tehlikeli durumları ve tehlikeli davranışları ortadan kaldırmaktır.

NETA GROUP PRENSİPLERİ

Hep Hızlı, Daha Hızlı.

Müşterilerimizin tüm sevkiyatların tam zamanında teslimi hedeflenir.

Emniyetli

Müşterilerimizin tüm sevkiyatların hasarsız teslimi hedeflenir.

Hesaplı

Müşterilerimizin tüm sevkiyatların en düşük maliyetle ulaştırılması hedeflenir.